Goobay Dual Monitor Mount Flex | Swivel, Tilt, Rotation | 17-32 " | Maximum weight (capacity) 8 kg | Black
- TootjadGoobay
- Mudel: 58529
- Saadavus: 5
-
31€
Goobay Dual Monitor Mount Flex | Swivel, Tilt, Rotation | 17-32 " | Maximum weight (capacity) 8 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Swivel, Tilt, Rotation |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 498.00 mm |
| Gross weight | 3.72 kg |
| Gross width (mm) | 892.00 mm |
| Kaldenurk | +45/-45 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Net weight | 3.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Pöördenurk | +90/-90 |
| Producer | Goobay |
| Screen size compatibility | 17-32 " |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote nimetus | Dual Monitor Mount Flex |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






